Królowa Niebios- demon czy prawdziwe bóstwo ?

 

Niezależnie czy spojrzymy na wierzenia starożytnych bóstw, wschodnich religii czy współczesnego chrześcijaństwa zobaczymy że przez każdy okres historii panowań różnych religii wszystkie łączy jedna i wspólna więź.

Bóstwo zwane ” Królową Niebios” które występuje niemal w każdej religii.

gg.jpg

Zobaczymy jak sprytnie demon pod różnymi imionami zabiera chwałę jedynej osobie której powinniśmy oddawać chwałę i cześć

czyli.. Bogu Ojcu !

Zaczniemy od początkowych wierzeń starożytnych aby skończyć na

współczesnej  wierze w tego przebrzydłego demona.


Aszera w Kananie 

330px-Statuette_Goddess_Louvre_AO20127.jpg

Astarte albo Asztarte (gr. Αστάρτη, fenic. 𐤏𐤔𐤕𐤓𐤕) – imię fenickiej i kananejskiej bogini miłości, płodności i wojny, tożsamej z babilońskoasyryjską boginią Isztar i sumeryjską Inanną (Panią Niebios). Grecy utożsamiali Astarte z Afrodytą.

Współcześnie, podczas prac archeologicznych, odnajdowane są niewielkie stele, figurki i medaliony przedstawiające zapewne Astarte. Na wizerunkach tych bogini przedstawiana jest zwykle naga, bardzo często z kwiatami lotosu (symbole płodności) w dłoniach. Niekiedy stoi na grzbiecie lwa lub konia. Bardzo często, w sposób typowy dla religii kananejskiej, Astarte odbierała cześć pod postacią betyli.

Nieodłącznym elementem kultu Astarte były akty seksualne spełniane pomiędzy wyznawcami odwiedzającymi świątynię a specjalnymi kapłankami zwanymi kedesza. Cześć oddawano również paląc kadzidła, składając w ofierze produkty spożywcze, zwierzęta, a niekiedy także małe dzieci.

Astarte, pod imieniem ‘Athtart (‘ṯtrt), pojawia w tekstach z Ugarit, gdzie razem z boginią Anat wspiera Baala w walce z jego wrogami. Astarte czczono także w Egipcie, gdzie jej kult wprowadziliHyksosi.

Kult Astarte – nazywanej też Królową Niebios (oraz Baala) – bardzo rozpowszechnił się także wśród Izraelitów, o czym niejednokrotnie wspomina Biblia. Spotykało się to ze sprzeciwem kapłanów i proroków  Boga, którzy niekiedy doprowadzali do krwawych starć.


Parwati z Indii 

800px-Parvati_Ganesha.jpg

Parwati (dewanagari पार्वती, tamilski: பார்வதி, ang. Parvati ) – bogini hinduistyczna reprezentująca łagodny aspekt Śakti, mocy boga Śiwy. Początkowo odrębna od innych plemiennych bogiń, w późniejszym hinduizmie stopniowo przejmując niektóre ich atrybuty, często jest z nimi utożsamiana. Z biegiem czasu stała się uogólnioną personifikacją kobiecości, Dewi, zwłaszcza w jej matczynym aspekcie jako Matadźi, czyli Bogini Matka. Często bywa łączona z Saraswati i Lakszmi w trójcę bogiń, nazywaną Tridewi. Bywa nazywana imieniem Arja [1].


Izyda w Egipcie 

Egypt.IsisHorus.01

Izyda (stgr. Ἶσις Isis, dopełniacz Ἴσιδος Isidos, egip. Iset, Iszet) – w mitologii egipskiej bogini płodności, opiekunka rodzin. W okresie rzymskim uważana za jedno z wcieleń Wielkiej Macierzy. Przypisywanym jej niekiedy zwierzęciem kultowym była krowa

 

 

 

 


 

Kybele w Azji Mniejszej

270px-CybeleHellenistic

Kybele (hetyckie Kubaba, gr. Kybele lub Kybebe, łac. Cybele lub Cybebe) – frygijska bogini płodności, urodzaju, wiosny i miast obronnych, strażniczka zmarłych. W mitologii frygijskiej jej młodym kochankiem był Attis. Czczona od tysiącleci w całej Azji Mniejszej jako Magna Mater; w Rzymie jej kult przetrwał aż do V wieku n.e.

W VII i VI w. p.n.e. kult Kybele dotarł do Grecji, gdzie identyfikowano ją z Reą i Demeter. Tam zwano ją także Matką Bogów (Meter Theôn). Czczono ją również na Krecie, gdzie była jej poświęcona góra Ida, a na jej cześć odbywali misteria kureci identyfikowani z korybantami. W V w. p.n.e. kult Kybele dotarł do Aten.


 

Artemida z Grecji

220px-Selçuk_statue_Artemis

Artemida (także Artemis; gr. Ἄρτεμις Ártemis, łac. Diana) – w mitologii greckiej bogini łowów, zwierząt, lasów, gór i roślinności; wielka łowczyni. Uważana również za boginię płodności, niosącą pomoc rodzącym kobietom. Podobnie jak Apollo był bogiem słońca i życia, tak Artemidę uznawano za boginię księżyca i śmierci. Wierzono bowiem, że bliźniacze rodzeństwo charakteryzuje podobna konstrukcja duchowa.

Cechą charakterystyczną kultu Artemidy było okrucieństwo. W niektórych miejscach

składano jej ofiary z ludzi i okaleczonych zwierząt (Erymantos) bądź też palono ich żywcem (Kalidon). W Sparcieco rok bito chłopców tak, aby krew tryskała na jej ołtarz. Była boginią płodności i śmierci zarazem. Czczono ją także w Arkadii.


 

Citlalinicue z wierzeń Azteków 

4aa5956a7593f8f5af437bee00fa9933Citlalinicue, znana również pod imieniem Citlalicue, Citlallatonac lub Citlaltonac („Ta w Gwiaździstej Spódnicy” lub „Gwiazda, która rozjaśnia” lub „Jaśniejąca Gwiazda”) – w mitologii azteckiej bogini-matka i patronka ziemi.

Citlalinicue wraz ze swoim mężem Citlallatonac byli hipostazami Ometeotla, który identyfikowany był wówczas jako słońce i jako ten, który sprawiał, że świeciły gwiazdy.

( dokładnie tak jak Apollo i Artemidą i resztą )

Para ta stworzyła pierwszą parę na ziemi o imionach Nata i Nena. Citlalicue była również boginią matką, uosabiającą Drogę Mleczną.

Aztekowie wierzyli, że to Citlalicue spowodowała, iż ludzie mieli możliwość rozmnażania się. Najczęściej przedstawiano ją w sukni obsypanej gwiazdami. Do niej kierowano modły o szczęśliwy poród i powrót do domu, a także to jej imienia wzywano w chwili ukąszenia przez skorpiona.


Isztar z Mezopotamii 

Queen_of_the_Night_(Babylon)

Isztar (sum. Inana[1], asyr. Issar[2]) – w mitologii mezopotamskiej bogini wojny i miłości, z czasem główna i jedyna licząca się bogini panteonu mezopotamskiego; jej kult rozpowszechnił się szeroko na całym obszarze starożytnego Bliskiego Wschodu – w Syrii i Fenicji (Asztarte) oraz Anatolii (Szauszka); w Babilonii czczona głównie w Uruk w świątyni E-ana („Dom nieba”).

Sumeryjskie imię bogini – „Inana” („Inanna”) – wywodzi się prawdopodobnie z domniemanego

Nin-anna („Pani Nieba”)  ( znów to samo !)

i występuje również w formie Innin. Znak dla zapisania imienia Inany

(węgar z pierścieniem) znany jest już z najstarszych tekstów pisanych.

Imię Isztar (wcześniej Esztar) w języku akadyjskim jest spokrewnione z imieniem południowoarabskiego (męskiego) bóstwa Attar oraz z imieniem syryjskiej bogini Astarte (biblijna Asztoret), z którymi to bóstwami była niewątpliwie łączona.


Nerthus z wierzeń Germańskich 

NerthusThorskegga-medium

Nerthusgermańska bogini płodności, urodzaju (Matka Ziemia) i zemsty (niektóre źródła podają, że również nocy), znana z Germanii rzymskiego historyka Tacyta.

Raz w roku kapłani w uroczystej procesji wokół wyspy będącej jej siedzibą obwozili jej posąg ukwieconym wozem zaprzężonym w parę białych krów; miało to zapewnić urodzaj w nadchodzącym lecie. Po procesji posąg był myty przez niewolników, których zabijano

(czyli składanie ofiar z ludzi.. tak jak dla każdej innego wcielenia tego demona )

, co tłumaczono później jako oczyszczenie Nerthus po rytualnych godach.


Freja z wierzeń Nordyckich 

Freya-CF_von_Salza.jpg

Freja (także Freyja, Freya, Frøya, staronord. Pani) – bogini nordycka należąca do wanów asgardskich, bliźniacza siostra Frejra. Była bóstwem wegetacji, miłości, płodności i magii. Ponadto patronowała wojnie, 1/2 poległych wojowników podlegała jej władzy. Jej mężem był Od (letnie słońce),( Apollo również był ” bogiem ” słońca ” znów przypadek ? )

córkami Hnoss („skarb”) i Gersimi („klejnot”).

 

 

 


Danu 

danu-the-goddess

Danu – bóstwo żeńskie obecne w mitologiach ludow indoaryjskich.

Danu może być identyfikowana z indoeuropejską boginią wody Danavas, uznawaną za pramatkę – bóstwo najbardziej pierwotne, wywodzące się z okresu matriarchatu. O powiązaniach Danu z wodą mówią nazwy wielkich europejskich rzek: Donu, Dniestru, Dniepru, a zwłaszcza Dunaju (łac. Danubius), który Celtowie czcili szczególnie. Na jej cześć zatapiali w rzekach i jeziorach kotły ofiarne, możliwe także iż wiele ofiar z ludzi znajdowanych na bagnach w całej Europie było przeznaczone dla niej

Hinduizm

W hinduizmie, Danu jest pierwotną boginią wody, która była obecna podczas stworzenia. Do jej synów zalicza się Wrytrę.

Celtowie

W mitologii celtyckiej, Danu była boginią-matką. Bogini żyzności, urodzaju, ale również śmierci i zniszczenia. Jej mężem był Beli. Ich dziećmi byli: Dagda, Dian Cecht, Lir, Lugh, Gwydion, Govannon, Arianrhod, Gilfaethwy i Amaethon. ZDagdą miała dziecko o imieniu Ogma. Była matriarchinią ludu Tuatha Dé Danann.


W Chinach – Shing Moo ( Święta Matka i Syn )

W Rzymie  – Venus/Fortuna

 Sumeryjczycy  – Nana

Jak widzimy po wstępnej analizie ” królowa” niebios występuje w niemal każdej starożytnej religii

 przypadek ?

 

 

 Oczywiście że nie ! Porównajmy sobie niektóre obrazy owych” bogiń ” oraz słowa z Biblii .

13


6


45


2


 

Patronka rodzin, miłości i domów, oraz ” wieczna  dziewica” brzmi znajomo ?

 

Oczywiście że tak ! 

1854 – Papierz Pius IX ogłasza Marie Niepokalaną

1951 – Papierz Pius XII wprowadził nauke o wnibowzięciu Mari w raz z jej ciałem

” Grzesznika bezpośrednio zwracającego się do Chrystusa , mógłby ogarnąć lęk i strach przed jego gniewem . Niech tylko sięgnie ku pośrednictwu dziewicy z jej synem a ona musi ukazać jedynie swojemu synowi pierś którą ssał i jego gniew natychmiast zostanie załagodzony ……….. ” – Catolic Layman , Czerwiec 1856

To nie jest chrześcijaństwo to pogaństwo , to kult płodności .

 

Katolicy znani są z tego, że uwielbiają Matkę Boską, wiecznie dziewicę, nazywając ją także Królową Niebios. niestety niewielu ludzi szczerze wierzących zdaje sobie sprawę z tego, komu w rzeczywistości oddają oni cześć oraz uwielbienie.

Termin – Królowa Niebios nie jest terminem nowym i występuje także w Biblii.

Biblia nam mówi, ze odstępczy Izraelici czcili Królową Niebios

i z tej właśnie przyczyny zostali srogo przez Boga ukarani.

Było to około roku 530 p.n.e.   reszta : Królowa Niebios niszczy Europe 


 

To wszystko to jeden system tego samego kultu .

Czczenie Slońca jest perefekcyjną podrubką kultu mesjasza , oznacza to że łatwo jest zastąpić jedno drugim …

Inna Sprawa tyczy się androgeniczności . W Pogaństwie jest ona głównym apektem , naprzykład Ozyrys był czarny , ale był też biały , mogłeś wybrać który jego aspekt chcesz czczić , czarny lub biały . To samo mamy w Babilonie , Medopersji , Grecji , Rzymie w raz z mainami imoin tych samych bóstw aż do teraz w Katolicyźmie .

Mamy Czarną i Białą Madonne , mamy czarnego i białego Mesjasza . To Androgenizm .

Czarna Madonna była uznana za Jana Pawła II Królową Polski – tak nisko upadliśmy .

Kościół katolicki naucza że nikt nie może zostać zbawiony , jak tylko przez zasługi Marji , Biblia mówi że nie ma innego imienia pod Niebem , przez które moglibyśmy zostać zbawieni , a imie to , to Jezus Chrystus .

Maria nazywana Matką Boską na podstawie Biblii jest oszustwem , Biblia zaprzecza temu określeniu , Maryja została wybrana by urodzić Jezusa w jego ludzkiej formie , to wszystko , nie może się odnieść do jego boskości i wznieść się ponad niego , Jezus jest Bogiem , to on sam stworzył Maryje jak każdego innego człowieka , Maryja nie może być więc nazywana Matką Boską na podstawie Biblii , a jedynie z jej prawdziwych korzeni kultu – Pogaństwa .

 


 

Tak kochany Bracie i Siostro.. dzisiaj oddaję się cześć temu

demonowi.. w Chrześcijaństwie !

Mało tego ,   Nasz piękny kraj jest kompletnie jej oddany !

” Maryja królowa Polski ” 

Ten tekst zna każdy !

 

Kult maryjny – pogaństwo cz.1. ( film)

Kult maryjny – pogaństwo cz.2 ( film )

Zobaczmy jeszcze porównanie słów z wcześniej z obrazem Maryi .

pobrane

 

(„Ta w Gwiaździstej Spódnicy” lub „Gwiazda, która rozjaśnia” lub „Jaśniejąca Gwiazda”)

Przypominam że ten cytat pochodzi z wierzeń Azteków !

 

Tak drogi katoliku… oddajesz cześć temu samemu demonowi co Aztekowie

Tożsamość Królowej Niebios

Królowa Niebios i jej niebiblijny kult

Kult Świętej Śmierci – Królowa Niebios zdemaskowana. Szok….

Różaniec-  modlitwa do .. 


Są Katolicy próbujący zaprzeczyć kultu Maryi – jednak jest to oszustwo i są oni kłamcami , Maria jest czczona , nie tylko stała się pośredniczką , jest również osobą do której bezpośrednio kierowane są modlitwy , kult jest tak potężny że obejmuj potężne klasztory , pielgrzymki , cały wydział sztuki na Marie .

Maria stała się również na równi a nawet wyżej od Boga co za tym idzie również samego Jezusa Chrystusa .

To Satanizm , wielkie zwodzenie ludzi na potępienie , z pomocą niebilijnej Maryi dokonać najwiękrzego w świecie Balwochwalstwa Szatana .


 

 

Podsumowując ,  czy mieszkałeś w starożytnym Babilonie, Rzymie, Grecji , byłeś Aztekiem czy Polakiem.. miałeś do czynienia  i zapewne  dalej oddajesz cześć temu demonowi !

oddawaj cześć TYLKO Bogu Ojcu .

Oddawanie czci komukolwiek innemu nazywa się Bałwochwalstwem .

Maryja była zwykła kobietą którą Bóg wybrał TYLKO do przyjścia na świat Mesjasza.  NIGDZIE w Biblii nie mamy mowy o tym aby oddawać cześć Maryi i do niej się modlić , a tak jak w artykule mamy same o tym ostrzeżenia.

Pamiętajmy o tym że ten szwindel demony zrobiły dawno temu .

A ciężko może być Ci to zrozumieć dlatego że od zawsze byłeś okłamywany i nigdy nie mogłeś spojrzeć na to z 2 strony medalu !

kn


 

 strona główna :

https://liksar.wordpress.com/

Reklamy

19 komentarzy

 1. „W Sparcieco rok bito chłopców tak, aby krew tryskała na jej ołtarz.”

  Nic nowego. I Księga Królów 18 (28) „Więc wołali doniosłym głosem i nacinali się mieczami oraz włóczniami, według swojego zwyczaju, zalewając się krwią”.
  Powyższe to o prorokach baala, którzy skończyli tak:
  (40) „Zaś Eliasz do nich powiedział: Pochwyćcie proroków baala! Niech żaden z nich nie ujdzie! Zatem ich pochwycili, sprowadzili ich do Eliasza, do potoku Kiszon i tam ich wyrżnął.”

  Na miejscu świadomych bałwochwalców zacząłbym się bać!

  W tym rozdziale jest też dobra wiadomość dla tych, którzy pójdą do Królestwa.
  (45) „Zaś Ahab wsiadł i ODJECHAŁ do Jezreelu.
  (46) A Eliasza tknęła moc Wiekuistego, przepasał on swoje biodra i pobiegł PRZED Ahabem, aż do Jezreelu”.
  Pobiegł, jakby niesiony na skrzydłach orłów 😉

  Polubienie

 2. Dla osób chcących bardziej zapoznać się z tematem pogańskich bóstw w kontekście informacji zawartych w Biblii, film chyba najbardziej obszerny jaki można znaleźć na Y.T.

  Historia okultyzmu część 1.

  ten film pomoże wam zrozumieć skąd się wziął kult „Marii” i kto za tym stoi !

  Polubienie

  • <> ha ha ha ha ha ha ha ha
   🙂 Witam jeden film, a tu komputer robot wyrzuciłby stosy kartek druku z Historii gdzie Niepokalana Królowa Polski i Świata broni i pech tylko że zawsze wygrywają ludzi prawi garstką często w ostatnie chwili jak:

   Obrona Częstochowy, przeor opuszczony przez wszystkich z garstką zakonników i pozostałych wycieńczonych żołnierzy i z obrazem Niepokalanej Królowej Polski w ostatniej godzinie niemal miażdży i przeraża wojsko Szwedów.

   Film przekłamał i nie pokazał całej prawdy ujawnionych archiw. dokumentów szwedzkich z oblężenia! Podobnie ostatnie 2-a ataki IIWŚ eskadry bombowców niemieckich Asów lotnictwa na Częstochowę i ich raporty ujawnione.
   A co powiecie na Wielki pogrom ogromnych hord uzbrojonych Muzułmanów, Bój pod Lepanto zaliczony został jako jedną z najkrwawszych bitew morskich w dziejach świata!!! z kronik … Muzułmanie walczyli jak Lwy.
   Papież Pius V – który doznał łaski ujrzenia wizji zwycięstwa w zatoce Patras w chwili jej dokonywania się – z wdzięczności uznał, że było ono owocem potężnego pośrednictwa Matki Bożej Różańcowej i ustanowił Wspomnienie Matki Bożej Zwycięskiej na dzień 7 października.

   Oprawcy Niemcy przerazili się gdy 3-ci raz wyciągali ciało Maksymiliana Kolbe z pieca niespalone jak żywe jest zakopane na terenie Oświęcimia i żydzi mają pieczę nad tym i wydali Polakom zakaz co by chcieli tajemnice zbadać.

   Duże trzęsienie ziemi nawiedziło 15 października 2013 południowe Filipiny. To epicentrum znajdowało się na wyspie Bohol. W pobliżu znajduje się wyspa Cebu. Ilość ofiar śmiertelnych wyniosła 160 i 522 zostało rannych. Zniszczeniu uległy głównie stare kościoły. W kilku z tych kościołów, jedyną rzeczą, która pozostała nieruszone były figurki Matki Bożej. Pozdrawiam

   Polubienie

   • Gdzie w Biblii mamy powiedziane by oddawać cześć Królowej Niebios? Gdzie? Nigdzie. Nie ma to nic wspólnego z Bogiem i prawdą .

    Polubienie

   • To nie jest odosobniony przypadek. Szatan diabeł podtrzymuje ten pogański kult. Każda droga jest dobra, która prowadzi do odwrócenia ludzi od prawdziwego wielbienia Stwórcy

    Polubienie

   • A tak tak, ogólnie cała bajka jest o tym 😉 Zważ też na to, że Goku i Vegeta są ” upadłymi ” którzy przybyli na ziemie i ją ratują etc. Cała bajka jest taka :/

    Polubienie

  • Owady to nie są zwierzęta które mają taką duszę i uczucia, owady nawet bólu nie czują 😉 Zostały stworzone jako część przyrody. Nigdzie w Biblii nie mamy o tym że jest to grzech 😉

   Polubienie

 3. lecz było wniebowzięcie maryii czy mamy to w jakiś sposób czcić czy tylko mieć świadomość i wiedzę tym wydarzeniu jak o innych zdarzeniach opisanych w bibli ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s