HIDŻARA-islamski plan podboju Europy (uchodźcy)

maxresdefault

 Artykuł napisany w celu ukazania prawdy o tym jak Europa zostaje własnowolnie oddana w ręce islamistycznego terroru . 


Aby zrozumieć to co dzieję się w dzisiejszej Europie trzeba spojrzeć na islam nie od strony promotorów islamu jako religii ” pokoju „, a zagłębić się do korzeni islamu.

HIDŻRA, HIDŻARA, SŁOWO „HIDŻARA(T)” W JĘZYKU ARABSKIM OZNACZA EMIGRACJĘ, WYWĘDROWANIE, OPUSZCZENIE SZCZEPU, W ISLAMIE OKREŚLENIE UCIECZKI MAHOMETA  I WYZNAWCÓW ISLAMU Z MEKKI DO MEDYNY.

Ten właśnie moment rozpoczęcia politycznej kariery Mahometa uznany jest zarazem za „oficjalne” rozpoczęcie islamu. Oznacza to, że islam nie jest całkowicie kompletny bez swego politycznego i militarnego ‚skrzydła’.

Emigracja dla ‚sprawy Allaha’ (sprawa Allaha = dżihad), oznaczająca przemieszczanie się na nowe tereny w celu rozprzestrzenienia na nich islamu, jest uważana za szlachetny akt.

12052344_1169277523198821_2497273273036154243_o

Już rozumiemy ? Tak, podstawą islamu jest ZAJMOWANIE nowych terenów i rozpowszechnianie ISLAMU na tych terenach.

Jednak zaraz pojawią się głosy mówiące o tym , że przecież działa tak każda religia na świecie. Tak, to prawda… ale czy każda religia zakłada , że każda osoba która nie przyjmie nowej wiary ma zostać skazana na śmierć ?

Na dobry początek proszę obejrzeć ten filmik aby zobaczyć ” miłosierdzie” według islamu.

Zdziwiony? Tak, tutaj mamy piękny obraz islamisty który już żyje w Europie.

Kolejny przykład ” miłości i pokoju” według islamu.

No dobrze, a co mówi Koran ?


I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili– Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.

Koran 4:74

O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Koran 5:51

Tak, w Koranie mamy powiedziane wprost… żyd , chrześcijanin NIE MOŻE być Twoim przyjacielem.. a więc całe te ” multi-kulti” oraz asymilacja i życie w wspólnej Europie w pokoju islamu i chrześcijaństwa jest KŁAMSTWEM.

ZWALCZAJCIE TYCH, KTÓRZY NIE WIERZĄ W BOGA I W DZIEŃ OSTATNI, KTÓRY NIE ZAKAZUJĄ TEGO, CO ZAKAZAŁ BÓG I JEGO POSŁANIEC, I NIE PODDAJĄ SIĘ RELIGII PRAWDY – SPOŚRÓD TYCH, KTÓRYM ZOSTAŁA DANA KSIĘGA – DOPÓKI ONI NIE ZAPŁACĄ DANINY WŁASNĄ RĘKĄ I NIE ZOSTANĄ UPOKORZENI. 

Koran 9:29

8:12 (…) Ja wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach! Bijcie ich po wszystkich palcach!”

Koran 8:12

Przy okazji, wiele kobiet omamionych jest wizją bogatego araba jako wspaniałego męża, a co Koran mówi o kobietach ?

Mężczyźni stoją nad kobietamize względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. (…). I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. 

Koran 4:34

Mamed Khalidov:image_crop.jpg

             „Islam to religia pokoju.

         Nie ma w niej takiego pojęcia jak bicie żony

Oj , Mamed.. ktoś próbuje nas okłamać.

Stosując” takija”  czym ona jest? O tym później.

Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. (…)

Koran 2:223

To zabawne ,że w Europie tak bardzo martwią się o uchodźców Lewica  , często feministki.. przecież w islamie kobieta jest TYLKO ” polem” uprawnym.

Kochana Polko.. zrozum jedno, zapieraj się ręką i nogą ..aby w Polsce nie przyjmować uchodźców jeśli nie chcesz by Cie to spotkało .

A co mówi Koran na temat życia w spokoju w ” wspólnej ”  Europie ?

Sura 4:91 
Wy znajdziecie innych, którzy będą chcieli żyć z wami w pokoju, i żyć w pokoju ze swoim ludem. Za każdym razem, kiedy będą doprowadzeni do buntu, doznają w tej próbie porażki. A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju ani nie powstrzymają swoich rąk, to chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie. My wam dajemy nad nimi władzę jawną!

O czym mamy tutaj mowę? Otóż , gdy przybywa uchodźca NALEŻY mu się wszystko czego sobie zażyczy, jeśli mu tego nie dasz… no to może zabrać to siłą…

Przygotujcie przeciwko nim, ile możecie sił i oddziałów konnicy, którymi moglibyście przerazić wroga Boga i wroga waszego, jak również innych, którzy są poza nimi, a których wy nie znacie. Bóg ich zna! A to, co wy rozdajecie na drodze Boga, to zostanie wam w pełni oddane i nie doznacie niesprawiedliwości.

Sura 8:60

O proroku! Pobudzaj wiernych do walki !

Sura 8:65

Jaki pokój , jaka miłość? Czy mamy mowę tu o przygotowaniu się do WOJNY i podboju .

Kolejny bardzo ważny fragment

To nie wy ich zabijaliście, lecz Bóg ich zabijał. To nie ty rzuciłeś, kiedy rzuciłeś, lecz to Bóg rzucił; aby doświadczyć wiernych doświadczeniem pięknym, pochodzącym od Niego.

Koran 8:17

O czym mówi ten fragment? Jeśli islamista zabije osobę niewierną, to nie jest on ZABÓJCĄ , robi to w imię Allaha.. i  to Allah zabija przez niego, dlatego sumienie takiej osoby zostaje CZYSTE .

Czy widzimy już jak zakłamany obraz jest wykreowany w dzisiejszej

Europie miłości i tolerancji ?

Kilka ważnych aspektów islamu które warto znać .


-. Muzułmanin nie może podlegać niemuzułmaninowi i nie może pracować dla tegoż. Absolutnie niedopuszczalna jest praca wspólnie z kobietami, zaś służbowa podległość kobiecie jest czymś niewyobrażalnym. 

-. Celem nadrzędnym islamu jest zapanowanie nad światem i wprowadzenie tam Dar al Islam, czyli świata islamu. Cała nie podbita jeszcze część globu jest światem wojny, Dar al Harb. Do celów podboju służy instytucja dżihadu, czyli Świętej Wojny. Dżihad jest pojęciem bardzo szerokim, ale oprócz dżihadu dużego, odbywanego „wewnątrz”, w umyśle i sercu, jest ten groźny, mały, czyli walka zbrojna. 

-. Muzułmanin może zawierać dowolną ilość różnych umów i porozumień, które obowiązują go tylko do momentu, gdy przestają mu się opłacać. Jest to zasada prawa koranicznego określana jako „takija”, i nie podważana przez nikogo – taką umowę zawarł sam Mahomet w Hudaija (Hudaybiyya). Przyjmuje się również, na podstawie losów umowy z Hudaija, maksymalny czas trwania umowy rozejmu w działaniach zbrojnych na 10 lat, jako okres, gdy muzułmanie powinni wzrosnąć w siłę na tyle, aby móc bezpiecznie umowę zerwać i łatwiej pokonać przeciwnika nadal przestrzegającego zawartych porozumień.

-. Istotnym przyzwoleniem islamu zawartym również w zasadzie „takija” jest zgoda na „mydlenie oczu”, wręcz przedstawianie jako zalety wprowadzania w błąd niemuzułmanów. Tłumaczy to zadziwiającą niezgodność treści informacji przekazywanych przez arabskich polityków i przywódców społeczeństwom własnym i zachodnim. Obejmuje to również różnicę treści wygłaszanych przez duchownych w meczetach i poza nimi, jak i przedstawianie islamu jako „religii pokoju”.

-. Istotnym zagadnieniem jest zdolność społeczności muzułmańskiej do przestrzegania prawa obowiązującego w kraju zamieszkania. Prawa cywilnego, które musi stać zawsze ponad prawami zwyczajowymi czy religijnymi – ale tak jest tylko dla niewiernych. Islam bowiem stawia prawo koraniczne na pierwszym miejscu, zaś niektóre państwa europejskie już wprowadziły zasadę stosowania prawa szariatu w rozstrzyganiu sporów wewnątrz wspólnot muzułmańskich.

-. I wreszcie zasada podstawowa. Według ideologii Abul Alaa Al Maududiego (fundamentalista egipski) wzorującego się na życiu Mahometa, jeżeli muzułmanie nie stanowią jeszcze realnej siły – powinni czasowo dostosować swoje działanie do istniejących okoliczności. Ale tylko dopóty, dopóki nie wzrosną w siłę na tyle, by zacząć (siłą bądź metodami demokratycznymi) wprowadzać Dar al Islam. Począwszy od dzielnic w miastach, poprzez całe miasta, na kraju skończywszy. Celem nadrzędnym jest utworzenie światowego Kalifatu.


Widzimy? Mogą kłamać, gwałcić, mordować,torturować,okłamywać.. robić dosłownie wszystko . Prawo? Prawo koraniczne jest wyżej nad prawem Europejskim, dlatego zapomnij o jego przestrzeganiu .


A co mówi  imam  ANJEM CHOUDARY ?anjem_choudary

„Islam nie jest taki jak chrześcijaństwo, jeśli mnie uderzysz, nadstawię drugi policzek. Nie, tacy nie jesteśmy. Nie jesteśmy pacyfistami. W islamie jest coś takiego jak dżihad. Niektórzy nazywają go nawet szóstym, świętym obowiązkiem każdego muzułmanina. Nie można powiedzieć, że islam znaczy pokój.(…)

PRAWO SZARIATU ZOSTANIE WPROWADZONE TAKŻE W POLSCE.

LUDZIE BĘDĄ SZCZĘŚLIWSI(…)

Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi. W Polsce macie rządy liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych mocnych, trwałych wzorców. Wszystko wynika u Was z rozdziału państwa od Allaha”

Gdy imam usłyszał, że katolicy w Polsce nie będą chcieli przyjąć prawa szariatu odpowiedział:
Wy chrześcijanie wyznajecie zasadę: co cesarskie cesarzowi, co boskie Bogu. Jeśli przyjmiemy, że cesarz jest muzułmaninem wprowadzającym prawo szariatu, nie powinniście mieć w niczym problemu.
—PODKREŚLAŁ W ROZMOWIE Z „FAKTAMI” IMAM ANJEM CHOUDARY.


Podobają Ci się słowa imama? Tak, mi również nie, dlatego napisałem ten artykuł .Ponieważ w Polsce nie jest kolorowo, ale może być ZNACZNIE gorzej.


POLAK WALCZĄCY DLA ISIS W ROZMOWIE Z „ABC”: NA PLACU ŚW. PIOTRA BĘDZIEMY URZĄDZAĆ MASOWE EGZEKUCJE.

 „Jak trzeba, będę walczył i zostanę męczennikiem. Dla muzułmanina nie ma większego honoru jak zostać męczennikiem” – mówi dziennikarzom Adrian Al N. Tygodnik „ABC – Aktualny Bezkompromisowy Ciekawy” publikuje w najnowszym wydaniu wywiad z Polakiem walczącym w szeregach armii Państwa Islamskiego. Dżihadysta znad Wisły opowiada, jak trafił do Syrii, uciekając m.in. polskim służbom specjalnym. „Niewiernym” grozi okrutnym sądem i przeniesieniem wojny na terytorium Europy.

Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić, czy jesteście wierni Bogu Jedynemu. Jeśli nie, to zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych– zapowiada Abu Bakr Al Sham – bo takie nazwisko przyjął Adrian Al N. – w rozmowie z dziennikarzami tygodnika.

Rozmowa Witolda Gadowskiego i Michała Króla z Adrianem Al N. jest pierwszym tak wyraźnym świadectwem udziału obywateli polskich w okrutnej wojnie prowadzonej przez ISIS. Polski dżihadysta jest jednym z mniej więcej 10 Polaków, którzy bezpośrednio współpracują z Państwem Islamskim lub walczą w jego szeregach. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wie o jego istnieniu


MUZUŁMANIE PRZED BAZYLIKĄ ŚW. PIOTRA: „CZY KOCHASZ ALLAHA?”

Watykanista i rzymianin Filippo Di Giacomo ostrzega, że wokół Placu św. Piotra i całego Watykanu każdego dnia widać coraz większą ilość muzułmanów. Zaznacza, że właściwie to już nieustannie można zobaczyć tam ubranych na czarno mężczyzn i całkowicie spowite w burki kobiety, robiące sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra, a mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa. Przekaz jest jasny – muzułmanie znajdują się już w samym centrum chrześcijaństwa.Problem nie ogranicza się jednak tylko do zdjęć. Rzymscy właściciele licznych restauracji i knajpek, którzy z racji swojej pracy mają najlepsze rozeznanie w tym, jacy ludzie przewijająsię ulicami Wiecznego Miasta, potwierdzają, że przybywa wyznawców islamu, a nie  wszyscy wyglądająna turystów. Statystki pokazują, że w dzielnicach wokół Watykanu  zaczynają osadzać się muzułmanie,  którzy coraz częściej otwierają tam także swoje biznesy, a więc budki z kebabami czy stragany z chustami i torebkami.Najbardziej niepokojące może być jednak zjawisko agresywnego islamskiego prozelityzmu. Codziennie rano bowiem w okolicach Placu św. Piotra roi się od tabunów młodych, brodatych mężczyzn, którzy zaczepiają mieszkańców oraz turystów pytając: „Czy kochasz Allaha? Czy przyjmiesz Allaha?” i z Koranem uniesionym wysoko w powietrzu zapraszają na wspólną modlitwę. W takim też celu „nawracania” zorganizowali sobie w całym mieście wiele przystosowanych do tego pokoi, najwięcej zaś w okolicach Watykanu. Często są to jedynie małe zaplecza, znajdujące się za wspomnianymi już sklepami prowadzonymi przez muzułmanów.Zjawisko to znane już jest w innych europejskich miastach, np. Hamburgu, Wiedniu, Berlinie czy Zurychu. Teraz wyznawcy islamu penetrują już samo serce katolicyzmu.

Źródło: La Repubblica, Oprac.: Adam Sosnowski


 Według danych UNHCR w 2015 do Europy dotarło przez Morze Śródziemne 322 500 uchodźców .
Raport ONZ: 75 proc. imigrantów to mężczyźni

322_438
„Obecny napływ uchodźców do Europy, oceniany na około 8 tys. osób dziennie, nie zmaleje i może okazać się zaledwie wierzchołkiem góry lodowej „
ocenił przedstawiciel Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) Amin Awad

Czy nie powinny uciekać głównie kobiety i dzieci,

a mężczyźni walczyć w obronie kraju ?

Chyba, że wysyła się młodych mężczyzn aby PODBILI ziemię…

Prosta matematyka :

ok 2015: 736 000 + 322 500=1 058 500
rok 2016: 365 x 8000 = 2 920 000
2017-2020 : 3 x 2 920 000= 8 760 000
2015-2020: 9 818 500

pamiętajmy ,że uchodźcy mają prawo ściągnąć swoją rodzinę,oraz sami zaczną rodzić dzieci
+ 9818 500 x 5 =

49 0 92 500

czy trzeba mówić więcej ?

fff.jpg

„Szef węgierskiej dyplomacji wskazał na zatrważające liczby związane z masową imigracją muzułmańską do Europy. Liczby – na które państwa Europejskie, zaślepione

„kłamliwymi doniesieniami mediów nie chcą zwracać uwagi. „Państwa Europy powinny wzmacniać swoje granice, dlatego, że na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodźców. Kraje te boją się nazywać rzeczy po imieniu

powiedział Péter Szijjártó.

Jeszcze gorsze obliczenia od moich ! 

mn

No dobrze, a jak wspierają swoich biednych braci uchodźców

inne bogate kraje Arabskie ?

BOGATE KRAJE NAFTOWE NIE PRZEJMUJĄ SIĘ ZBYTNIO LOSEM SWOICH WSPÓŁBRATYMCÓW W SĄSIEDZTWIE, ALE BARDZO WZRUSZAJĄCY JEST GEST ARABII SAUDYJSKIEJ, KTÓRA ZAOFIAROWAŁA SIĘ SFINANSOWAĆ 200 NOWYCH MECZETÓW W NIEMCZECH. MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE DOŁĄCZĄ SIĘ DO NIEJ BOGATE EMIRATY.

To by na tyle ich pomocy. Pytanie dlaczego mamy My pomagać niewierni, skoro nie pomagają im swoi? Dlatego , że oni mają podbić Europę. Proste.

Do Polski byli przyjęci uchodźcy, jaka jest ich historia ?

Uciekli z Śremu

UCHODŹCY MIELI ZAPEWNIONE BARDZO DOBRE WARUNKI ŻYCIA: MIESZKANIE W JEDNYM Z NOWSZYCH BLOKÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ, ODZIEŻ, POSIŁKI ORAZ EDUKACJĘ DLA DZIECI W SZKOLE KATOLICKIEJ. OTRZYMALI TAKŻE DARMOWY DOSTĘP DO TELEWIZJI, INTERNETU ORAZ ROWERY. MIMO TO POD OSŁONĄ NOCY I BEZ SŁOWA PODZIĘKOWANIA UCIEKLI DO NIEMIEC.
„RODZINA TA PRZYJECHAŁA DO ŚREMU DZIĘKI FUNDACJI ESTERA I NIE MIAŁA JESZCZE STATUSU UCHODŹCÓW, A W ZWIĄZKU Z TYM NIE PODLEGAŁA NASZEJ OPIECE” – MÓWI URSZULA HAŃCZYK, KIEROWNIK POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W ŚREMIE. FUNDACJA ESTERA SPROWADZIŁA DO POLSKI W SUMIE 158 SYRYJSKICH CHRZEŚCIJAN, W TYM 12 DZIECI. WIELU UCHODŹCÓW OD RAZU ZACZĘŁO SKARŻYĆ SIĘ NA NIESATYSFAKCJONUJĄCE ICH WARUNKI.

Pomyśl, dostajesz darmowe mieszkanie, wyżywienie, opiekę medyczną etc.. i co ? Uciekają.. na zachód.. dlaczego? Bo w Niemczech więcej płacą !

Nie będę pokazywał wielu filmików, bowiem łatwo je znaleźć samemu jak wygląda sprawa z islamistami w Europie.

Więcej możesz znaleźć sam .

0_1_71213_Oferta_islamistow_przez_pluszowymis556625_191149384344978_906063095_n969601_331684303624818_50006005_n1404437_421012231358691_64116855_o1443438742_c3itlo_600

391944_256113864515196_832896317_n580509_302722149854367_1170091052_n10360552_510796159046964_7333523517671381934_n10398088_525965764196670_1565134604754944109_n


Czy naprawdę tego chcemy w Europie ?

Mało też kto wie , że niektórym tajnym stowarzyszeniom zależy na wywołaniu własnie III WŚ poprzez zalew Europy uchodźcami.

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agenturyIlluminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael)wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczeniechrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”(http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Kto wymyślił ten plan, i po co ?

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Zdjęcia z holokaustu na chrześcijanach przez islamistów {+18}

https://liksar.wordpress.com/islam/


Dlatego Polaku nie daj się omamić medialnej propagandzie ! Nie jest jeszcze za późno!

12017725_1171030053023568_3417145416158725199_odee0b7439e15e6945eb550eb55508b43a09106de8d17f33a5e5a0d2f201a7a64


„NIECH KAŻDA PARAFIA, KAŻDA WSPÓLNOTA ZAKONNA, KAŻDY KLASZTOR, KAŻDE SANKTUARIUM W EUROPIE UDZIELI GOŚCINY JEDNEJ RODZINIE POCZYNAJĄC OD MOJEJ DIECEZJI RZYMSKIEJ „– MÓWIŁ FRANCISZEK.Papież-w-Błękitnym-Meczecie.png

Boga trzeba adorować, to jest najważniejsze – powiedział papież Franciszek, zwiedzając Błękitny Meczet w Stambule

Słyszałeś o połączeniu islamu i chrześcijaństwa ?

Chrislam 

STOP ISLAMIZACJI EUROPY

df


strona główna :

https://liksar.wordpress.com/

2 komentarze

  1. Świetnie przygotowany artykuł powinien otworzyć oczy tym, co nic nie wiedzą na temat islamu. Lewaków to i tak nie przekona bo oni albo mają klapki na oczach albo co bardziej prawdopodobne są hasbarą opłacaną przez Sorosa. Jakiś czas temu krążył po internecie obrazek muzułmanina który wyjaśniał czym jest hidżra http://imgur.com/a/C1jhD

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s