Marsz Niepodległości? , weź udział w marszu ku Bogu !

My chcemy Boga, Panie święty

W dniu masońskim 11/11/2017 (szatański sabat!) – odbędzie się marsz https://marszniepodleglosci.pl/

Można ten masoński wybryk wykorzystać i pierwszy raz od 1000 lat zbliżyć się do Boga w uczciwy i czysty sposób, nie plamiąc się żadnym bałwochwalstwem, czyli krzyżami, obrazami wszelkiej maści czy rzeźbami i różańcami.

Jeżeli chcesz poznać kim jesteśmy my, Słowianie, przeczytaj ten artykuł – http://www.zbawienie.com/dobra-nowina.htm

Dobrą Nowiną jest to, że Słowianie to rzeczywisty Naród Wybrany przez Boga. A to oznacza, że Bóg jest nadal naszym Królem i Bogiem. Jesteśmy jego własnością i On nigdy o nas nie zapomniał. Cała Jego uwaga jest skierowana w jedną stronę świata. Na Polskę i resztę Słowian. Ale gniewamy Jego święte oblicze uprawiając masowe bałwochwalstwo oraz niezwykle rzadko zwracamy się o pomoc nie do Boga, ale do tzw. Matki Boskiej.

Ta postać, na przekór wielu legendom jeszcze nigdy narodowi polskiemu w niczym nie pomogła.

Matka Boskanie powstrzymała nawały nazistowskiej i sowieckiej w roku 1939, nie powstrzymała rzezi w Katyniu, nie wsparła Powstania Warszawskiego, nie zapobiegła wysyłkom na Sybir, przytakiwała straszliwym zbrodniom na Wołyniu, nie powstrzymała powojennych katów narodu polskiego i cała nasza najnowsza historia to jedno pasmo klęsk narodowych, rzezi komunistycznych jak rok 1954 czy 1968, masowej emigracji Polaków za chlebem z powodu chciwych syjonistycznych rządów, wrogich Polsce i narodowi polskiemu.

Także dzisiaj nie powodzi się Polsce i Polakom zbyt dobrze pod kańczugiem syjonistycznym oraz pod rządami zawsze chciwego często zboczonego masońskiego kleru Kościoła Katolickiego, który za Jagiełły zwołał przeciwko Polsce najprzedniejszych rycerzy Europy, która została pokonana przez polskie rycerstwo w Bitwie pod Grunwaldem. III Rzesza także była błogosławiona przez Watykan ponieważ celem II Wojny Światowej była rzeź Słowian oraz utworzenie państwa Izrael.

Ale teraz mamy wielką szansę na rozwód z ‚królową Polski’ i powrót do Boga Ojca. Wielu Polaków już o tym wie!

Obecna postawa wielu Polaków świadczy o tym, że naród ma już dość zbrodniczych rządów nasienia węża, Watykanu oraz ich najdzikszych wymysłów szatańskich, wielbienia Lucyfera w kosciele, w mediach, w szkołach oraz drastycznej demoralizacji seksualnej naszych dzieci, czyli niewinnych dzieciątek, które szczęśliwie przeżyły ewentualną aborcję, zbrodnicze szczepienia ale dostały się w kierat zboczonych ‚nauczycieli’ niszczących ich niewinność.

Potrzebny jest nam cud i mamy wielką szansę i nadzieję na cud tylko i wyłącznie w Bogu.

Ale nie zbrukajmy tej prośby ‚królową nieba’!

Nie śpiewajmy tej pięknej pieśni – My chcemy Boga – do Matki Boskiej ale zmieńmy tekst tak, jak jest zmieniony poniżej.

Zwróćmy się raz na 1000 lat wprost ku Bogu, z czystymi sercami, w pokorze, bez bałwochwalczych obrażających Boga bałwanów oraz bez wzmianki o znienawidzonej przez Boga szatańskiej Astarte, nazywanej Matką Boską.

Polska jest w straszliwym niebezpieczeństwie, otoczona ponownie armiami Rosji, NATO oraz nienawidzącej nas Ukrainy. To nie są żarty i sytuacja jest śmiertelnie poważna.

Nasze władze są wyraźnie przeciwko narodowi polskiemu w identyczny sposób, w jaki tchórzliwe masońskie władze w roku 1939 wystawiły Polaków na rzeź hitlerowców i komunistów Stalina. Obecne władze dążą także do bratobójczych walk pomiędzy Słowianami.

Niedawno na Ukrainie odbył się wielki marsz Nazistów w 75 rocznicę UPA Bandery, który współpracował z Hitlerem. Link po angielsku i jest film z tej demonstracji.

http://russia-insider.com/en/20000-nazis-march-kiev-western-media-somehow-fails-notice/ri21294

Jedyny anglojęzyczny artykuł o tym haniebnym wydarzeniu, ponieważ jest to przed nami ukrywane. Także przez obecne władze. Czy oni dyszą taką nienawiścią do… Polski!? Oczywiście że tak, ponieważ większość Ukraińców to nie Słowianie!

Oto diaboliczny plan.

Watykan wpędza nas w bałwochwalstwo, które… uniemożliwi jakąkolwiek obronę Boga, ponieważ Bóg kategorycznie zabrania i nienawidzi bałwochwalstwa.

Tymczasem pieśń „My chcemy Boga” to pieśń skierowana do Matki Boskiej. Zaśpiewana w taki sposób może ona spowodować milczenie Boga.

I w tym tkwi wielki problem.

Śpiewając – dobra pani, Polacy dostaną od Maryi taką samą ‚ochronę’ w przypadku grożącej nam wojny, jaką dostali we wrześniu 1939 roku. Czyli żadnej pomocy, ponieważ nie zwracamy się do Boga. A Matka Boska jest niezdolna do jakiekolwiek pomocy.

Sytuacja jest więc niezwykle groźna i jedynie Bóg może nam w tym pomóc, zwłaszcza, że to właśnie Słowiaństwo jest rzeczywistym zaginionym Narodem Wybranym przez Boga. Większość nazw biblijnych i imion to nazwy słowiańskie, jak Synaj, Horeb, Salomon i wiele innych.

Mamy szansę, aby ohydny plan satanistów obrócić w dobro.

Jedynie Bóg proszony o pomoc w czysty i nie bałwochwalczy sposób przez wielu ludzi, może powstrzymać wszelkie plagi, które mogą spaść w każdej chwili na Polskę.

Zwróćmy uwagę na jeden niezwykle ważny aspekt tego marszu.

Już są wrogowie tej pieśni nawet w formie, w jakiej ona jest.

Dlaczego? Oni dokładnie wiedzą to wszystko, ja opisuję a nawet wiedzą więcej. Oni także wiedzą, że odśpiewanie tej pieśni w obecnej formie może przynieść pomoc Boga, a oni się Boga panicznie boją.

Jeżeli chcesz pomóc, sobie i narodowi, nie patrz na nikogo i zaśpiewaj ją ze zmienionym tekstem. Nieważne jest ilu tak to zaśpiewa, ale ważne jest że pośród Polaków są tacy, którzy miłują Boga i pragną być Jemu posłuszni. Większość ludzi podczas pochodu w tym się nie połapie i nie usłyszy tej zmiany. Ale usłyszy ją Bóg!

Jak On zareaguje? Trudno przewidzieć ale musimy spróbować. To chyba jedyna nasza szansa!

Zmieniamy tylko dwie małe części:

Zamiast: panno święta – Panie Święty.

Zamiast dobra pani – dobry Panie.

I to wszystko.

W ten sposób piosenka ta stanie się prośbą do Boga, a nie do Marii.

Pamiętajmy, że Bóg jest nadal Królem Słowian i On przysiągł publicznie na samego siebie nasze wyzwolenie z tej okrutnej niewoli.

Przeczytajmy ten tekst bardzo uważnie.

Ezechiela 20: (33) Jakom żyw – mówi Wszechmocny Pan – zaiste będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu. (34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu. (Biblia Mesjańska)

Jakom żyw – znaczy – przysięgam na samego siebie. Wszystkie religie ukrywają ową prawdę przed nami a nawet przed całym światem.

Podobna przysięga na samego siebie. Czy nie jest to prorocza zapowiedź dzisiejszych czasów?

Ezechiela 34:(8) Jakom żyw – mówi Wszechmocny Pan – ponieważ moje owce stały się łupem i ponieważ moje owce były żerem dla wszelkiego zwierzęcia polnego, gdyż nie było pasterza, a moi pasterze nie troszczyli się o moje owce, a sami się paśli pasterze, a moich owiec nie paśli, (9) Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pana! (10) Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto ja wystąpię przeciwko pasterzom i zażądam od nich moich owiec, i usunę ich od pasienia moich owiec, i pasterze nie będą już paść samych siebie. Wyrwę moje owce z ich paszczy; nie będą już ich żerem. (11) Gdyż tak mówi Wszechmocny Pan: Oto ja sam zatroszczę się o moje owce i będę ich doglądał. (BM)

Czy wiesz o kim mówi prorok!? O (dusz) pasterzach, którzy zamiast paść owce Boga, sami się pasą na owcach. Tych tekstów żaden kapłan nie czyta w żadnym kościele.

Dlatego mamy ogromne szanse na pomoc samego Boga! A tak niewiele wysiłku potrzebujemy!

Zaśpiewajmy więc w marszu z małą zmianą tekstu. Nie zrobią tego wszyscy i nie do wszystkich dotrze ta wiadomość. Ale wystarczy mała część, z której rozpalić się może wielki, potężny płomień z pieśni skierowanej po raz pierwszy do samego Boga, naszego Króla.

Proponowana zmiana tekstu hymnu.

 • My chcemy Boga.
 • 1. My chcemy Boga, Panie Święty!
 • O, usłysz naszych wołań głos!
 • Miłości Bożej dźwigać pęta,
 • To nasza chluba, to nasz los.
 • Ref.: Błogosław dobry Panie!
 • Błogosław wszelki stan!
 • My chcemy Boga!
 • My poddani!
 • On naszym Królem, On nasz Pan?
 • 2. My chcemy Boga w rodzin kole,
 • W troskach rodziców, dziatek snach.
 • My chcemy Boga w książce, w szkole,
 • W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
 • 3. My chcemy Boga w naszym kraju,
 • Wśród starodawnych polskich strzech.
 • W polskim języku i zwyczaju,
 • Niech Boga wielbi Chrobry, Lech.

Tak odśpiewany publicznie hymn to wielki, uczciwy i czysty krok ku naszemu Bogu i Królowi, który może wiele dobrego uczynić dla Narodu polskiego oraz dla Słowian.


 zbawienie.com

Jeden komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s