Iluminaci- oświeceni przed diabła

Kim są , artykuły :

Tajne Bractwa i stowarzyszenia : link

Iluminaci – religia satanistyczna : link 

Symbolizm Globalizmu – Nowego Porządku Świata : link 

Różokrzyżowcy : link 

Wywiad z Iluminatem : link 

Illuminaci wynajęli Hitlera by rozpoczął II wojnę światową : link 

El Diablo” pokazuje rogi – Diabeł nadal działa! : link 


Symbole elit Iluminatów

Rogata dłoń
Jest to znak rozpoznawczy wyznawców satanizmu (okultystów). Używany jest również (nie zawsze świadomie) przez osoby chodzące na koncerty heavymetalowe, jako element określający ich przynależność do przesłania negatywizmu zawartemu w tej muzyce. Istotny jest fakt, iż używają oni zasadniczo lewej dłoni. Po pierwsze – jako przeciwieństwo ręki prawej (w rozumieniu sprawiedliwej, dobrej; por. „zasiąść po prawicy”). Po drugie – po to, by mieć prawą rękę gotową do walki. Znak ten jest także uwidoczniony na okładce Biblii szatana, gdzie występuje na zdjęciu A.S.LaVey.

a.s.laveypobrane (6)

Dłoń tę można odnaleźć na okładkach wielu płyt, również na koszulkach młodzieżowych. Elity masoneri/illuminati/satanistów rozpoznają się między sobą za pomocą symboli i znaków. Dzięki temu mogą się nawzajem rozpoznawać a nawet podjudzać ludzi nieświadomych uczestniczenia w ich grze do używania tych symboli. I dobrze się przy tym bawią. O ile jednak można zrozumieć że niektórzy ludzie utożsamiają to z muzyką, to w przypadku innych, znanych na całym świecie osobistości ten gest ręką jest dość dziwaczny.

2vdqlac.jpg

RODZINA BUSH’ÓW

2l8kkew.jpg  25g4bq0.jpg

fyefdw.jpg  244pjl3.jpg

14oassh.jpg  2hzs5ub.jpg

2q23gxt.jpg6e2p2v.jpg

2lm1aiw.jpg

RODZINA OBAMA

28i70ur.jpg  1zyy9fa.jpg

9u68ux.jpgamj7.jpg

illuminati-sign-obama-naziimages (2)images (4)maxresdefault (1)pobrane (3)pobrane (4)

BENEDYKT XVI , Jan Paweł II i Franciszek 

2ef2pg4.jpg24fy341.jpg

 a29hand.h93 pobrane (1)pobrane (2)pobrane

30t0x1h

enhanced-buzz-29445-1362261164-9

NICOLAS SARKOZY

2nw21sn.jpg  aokkna.jpg

SILVIO BERLUSCONI

6egb9j.jpg

WŁAŚCICIELE MCDONALDA

2nqa2dx.jpg

A tu znane osobowości na Świecie

2qlr5ac.jpg

oraz w Polsce.

f1xtuh.jpg

 DSC09623fCxb1804370 pobrane (7)pobrane (8)screenhunter_1524-mar-31-12-44z6088905X,Prezydent-Lech-Kaczynski-i-rabin-Michael-Schudrich

7KTXq  images (6)kaczynski_ZYD-sciana_placzu_izrael_4502

10.07.2001 JEDWABNE UROCZYSTOSCI ZALOBNE - 60 ROCZNICA MORDU N/Z ALEKSANDER KWASNIEWSKI SZEWACH WEISS FOT. WOJCIECH OLKUSNIK / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: HOLOCAUST ROCZNICE SYTUACYJNE UROCZYSTOSCI ZYDZI NAPRAWDĘ SĄDZIŁEŚ/AŚ ŻE ŻYJESZ W POLSKIM ” WOLNYM” KRAJU ?Ale wracając do tematu  😉

Piramida masońska, Oko Horusa, Znak 666
Wszechwidzące oko jest starożytnym symbolem przywłaszczonym przez Iluminatów Bawarskich. Jest symbolem świadomości, mądrości, Wielkiego Architekta. Wszechwidzące oko znamy bardzo dobrze z jednodolarówki, gdzie widnieje na szczycie piramidy w świetlistej otoczce. Trzynastostopniowa piramida jest symbolem inicjacji zaczerpniętym od różokrzyżowców, natomiast światłość otaczająca wszechwidzące oko symbolizuje masońskie oświecenie, spływające na dolną część piramidy, zamieszkałą przez ociemniałych Gojów.

images (8)images

images (1)
pobrane (9)

Choć wszechwidzące oko spogląda na nas zewsząd, tylko nieliczni potrafią je dostrzec. Najbardziej znany symbol piramidy umieszczony jest na banknocie dolarowym, jest on podpisany łacińskim słowami – Novus Ordo Seclorum  oznaczającymi New World Order. Iluminaci w swoich wierzeniach praktykują okultystyczne rytuały których korzenie sięgają starożytnego Babilonu, a następnie stanowiły część wierzeń egipskich kapłanów w jednym z okresów kultury egipskiej. Piramida znajdująca się na banknocie dolarowym emitowanym przez FED pokazuje kto tak na prawdę przewodzi tej instytucji.

23rl5bc.jpg

75173ebd7f0471b6056863dee7037974images (8)seal171830797maxresdefault

iluminaci5

illuminati-control (1)schemat

niezalezne-media

piramida

Znak bestii czyli 666 zna niemal każdy. Przedstawiony w latach 60-tych w TV jako symbol “ok” w postaci połączonego kciuka i palca wskazującego. Szóstka to liczba pychy, odstępstwa i samo-wywyższenia. Potrójna szóstka ilustruje odstępczy system czasów końca, który opiera się na ludzkich dokonaniach. Próba stworzenia go i narzucenia światu sięga budowniczych wieży Babel.

2hs69f4.jpg

hqdefaulthqdefault (1)

Warszawa 13.01.07. Jurek Owsiak podczas konferencji prasowej w Warszawie, 13 bm. dzieñ przed XV Fina³em Wielkiej Orkiestry Œwi¹tecznej Pomocy. (kp) PAP/Radek Pietruszka

pape_jean_paul_II_signe_digital_666a364

rydzyk_-_fot_malgorzata_armo
Warszawa 18.01.2012r Ojciec Tadeusz Rydzyk na komisji Kultury i srodkow Przekazu. Fot. Malgorzata Armo / Gazeta Polska

Bardzo często i z pewnością nieprzypadkowo te znaki pojawiają się u artystów. Koncerny muzyczne są kontrolowane i założone przez masonerie, np. Vivendi jest pod kontrolą syjonistycznej rodziny Rotschild. Jest to rodzina tak bogata, że stwierdzenie że 80% ziemi w Izraelu należy do niej jest tylko uchyleniem wierzchołka góry lodowej.
Zbiór różnych, pomieszanych fotek. Możesz powiedzieć że i my często nieświadomie robimy jakieś gesty, znaki, dziwnie podajemy komuś rękę itd. Zauważ jednak że większość z tych fotografii została zrobiona podczas sesji: na okładkę, do pism branżowych, jako materiały promocyjne. Zarówno fotograf jak i fotografowany ma dużo czasu oraz możliwości aby się odpowiednio przygotować. Po co więc setki znaków piramidy i dziwne rekwizyty? Może to jakaś moda?

0 film madagascar illuminati
images
oko

nwo_clip_image003

WIDZISZ RÓŻNICĘ ?

ObamaWailingWall-300x207Pope-John-Paul-II-WailingWall-300x213

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s